Δείτε όλα τα sites του ομίλου
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr


ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
Α1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ




5η φάση
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

4η φάση
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 3 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΟΝΕ 0 2 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 0 6 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 5 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 4 3 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 3 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 1 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

3η φάση
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

2η φάση
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 0 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 1 2 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 4 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 3 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 4-3
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 3 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 4-1
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 4 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 5 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 4 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 2 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 2 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 2 3 ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ 1 3 ΠΑΟΝΕ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 4 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 4 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 1 3 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 2-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 4 0 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 1 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 1 3 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

1η φάση
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 4 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 2-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 1 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 6 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 8-7
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 0 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 3 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014 0 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 1 2 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 0 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 0 2 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 4 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 4 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 1 2 ΠΑΟΝΕ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΠΑΡΑΤΑΣΗ 4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 1 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 2 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 6 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 6 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 0 5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 3 2 ΠΕΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ ΠΑΡΑΤΑΣΗ 1-2
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 1 0 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ





ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2016-17
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ


ΡΕΠΟΡΤΑΖ



ΝΕΑ / ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΕΝΩΣΕΙΣ

ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ
Ε.Π.Ο.


MISC



MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.

SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM