X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr


Α1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 2 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 3 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 2 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 4 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 3 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 0 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 3 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 5 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 1 4 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 4 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 4 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 0 2 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 4 0 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 7 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 4 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 6 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 4 2 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 5 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 4 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 5 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 4 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 5 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 3 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 2 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 5 4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 3 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 3 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 0 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 5 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 4 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 0 5 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 7 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 8 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 6 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 1 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 4 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 2 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 3 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 6 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 1 3 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 4 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 4 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 0 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 5 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 4 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 5 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 3 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 3 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 3 2 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 3 4 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 1 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 4 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 5 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 4 1 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 3 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 1 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 3 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 2 5 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 4 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 3 0 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 5 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 5 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 1 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 3 7 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 3 5 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 2 3 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 4 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 4 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 3 3 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 6 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 3 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 4 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 3 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 1 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 1 7 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 1 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 3 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 3 2 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 3 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 5 1 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 3 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 1 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 4 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 4 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 5 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 4 3 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 0 4 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 4 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 1 1 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 5 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 2 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 3 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 4 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 5 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 8 1 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 3 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ






ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2016-17
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ


ΡΕΠΟΡΤΑΖ



ΝΕΑ / ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΕΝΩΣΕΙΣ

ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ
Ε.Π.Ο.


MISC



MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.

SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM