X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 26&27/5/2018
http://www.insport.gr/latest_article.asp?code=10391&eps=ΕΠΣ_ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
22/5/2018 15:27

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26.05.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ PLAY OFF – Α’ ΤΕΛΙΚΟΣ (1η αγωνιστική)
---------------------------------------------
Θύελλα Περιστερώνα - Ιωνικός
Γήπεδο: Καυτανζόγλειο Στάδιο - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(3η αγωνιστική)
Ελευθεριακός - Πανόραμα
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Δόξα Ελπίδας - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ακαδ. Γ. Κούδας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης / Ελπίδες Μακεδονικού - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Γερμανική Αθλ. Ακαδημία - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ (1η αγωνιστική)
----------------------------------------------------------------
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δουβλέκης, Καφαδάρης, Μαραντίδης Λεων., Μεταξάς, Συμεωνίδης.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Κυριακίδης, Ζησόπουλος, Σαριδάκης.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27.05.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (3η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΑΕ Χαριλάου Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ




ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δεμερτζής, Μελετιάδης, Ξυδόπουλος, Παπατζίκος.



ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Λουκοβίτης, Λαζάρου, Βαζακίδης.










SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.