X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 3/6/2018
http://www.insport.gr/latest_article.asp?code=10399&eps=ΕΠΣ_ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
29/5/2018 17:35

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική ) – ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ομόνοια Σίνδου: - ώρα: 10.00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου: - ώρα: 10.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (2) - ΜΑΣ Αγχιάλου: - ώρα: 11.00
ΑΕ Νέων Σίνδου - ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2): - ώρα: 11.00
Αναγέννηση Προχώματος - ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1): - ώρα: 12.00
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ολυμπιακός Κυμίνων: - ώρα: 12.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Αξιός Ανατολικού: - ώρα: 13.00
Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών : ΠΑΡΑΣΧΟΣ Β.


ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (22η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ. ΓΥΝ./Λέοντες - Αγροτικός Αστέρας: - ώρα: 10.00
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2007): - ώρα: 11.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΠΡΟ - ΑΕ Ρετζικίου: - ώρα: 10.00
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2007) - FOUL TRAINING: - 0 – 3 α/α
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1): - 0 – 3 α/α

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (22η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (ΠΡΩΗΝ FFF ΘΕΡΜΗΣ)
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Εθνικός Πυλαίας: - 0 – 3 α/α
ART SOCCER SCHOOL - ΠΑΟ Διοικητηρίου: - ώρα: 13.00
Μπέμπηδες 2000 - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - ώρα: 09.00
Μαραθώνας - ΠΑΟΝ Επιβατών: - ώρα: 10.00
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - Απόλλων Καλαμαριάς: - ώρα: 11.00
Αχιλλέας Τριανδρίας - Αριστοτέλης: - ώρα: 12.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
Ολυμπιακός Κυμίνων - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1): - ώρα: 11.00
Αξιός Ανατολικού - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ): - ώρα: 13.00
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων: - ώρα: 12.00
Ελπίδες Χαλάστρας - ΑΕ Νέων Σίνδου: - ώρα: 12.00
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Ομόνοια Σίνδου: - ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ: ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2)
Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ Π.

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (22η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2009) - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2): - ώρα: 12.00
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2010): - ΑΝΑΒΟΛΗ
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2009): - ώρα: 12.00
Παύλος Μελάς - Ελπίδες Συκεών: - ώρα: 11.00
Εθνικός Μετεώρων - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1): - ΑΝΑΒΟΛΗ



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (22η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS

SHOOTERS ACADEMY - Αχιλλέας Τριανδρίας: - ώρα: 09.00
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΠΑΟΝ Επιβατών: - ώρα: 10.00
Μαραθώνας - Εθνικός Πυλαίας: - ώρα: 11.00
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Μπέμπηδες 2000: - ώρα: 12.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: - ώρα: 13.00










SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.