X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 16,19 & 20/5/2018
http://www.insport.gr/latest_article.asp?code=1927&eps=ΕΠΣ_ΠΕΛΛΑΣ
16/5/2018 11:13

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων του παιδικού πρωταθλήματος περιόδου 2017/18.
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 16.05.2018
(ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ-ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
(ΤΕΛΙΚΟΣ)
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 19.05.2018
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 18η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 1 11.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 1 10.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 2 11.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 2 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ 1 ΚΑΛΗΣ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ 20η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 20.05.2018
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ 20η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ










SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.