X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr


Α1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ



Νεότερα αποτελέσματα - 26η αγωνιστική

ΙΩΝΙΚΟΣ21ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ21Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ31ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ10ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ02ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ31ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ01ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ



Βαθμολογία

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ Ν/Ι/Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 64 0 58-18
20-4-2
32-11
9-3-1
26-7
11-1-1
ΙΩΝΙΚΟΣ 57 0 62-30
18-3-5
27-14
9-2-2
35-16
9-1-3
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 52 0 49-21
16-4-6
26-8
9-1-3
23-13
7-3-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 52 0 44-23
16-4-6
25-7
10-1-2
19-16
6-3-4
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 45 0 46-43
14-3-9
27-16
7-2-4
19-27
7-1-5
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 41 0 42-28
11-8-7
25-10
8-3-2
17-18
3-5-5
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 32 0 33-44
10-2-14
17-22
7-0-6
16-22
3-2-8
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 31 0 46-47
9-4-13
31-23
6-2-5
15-24
3-2-8
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 31 0 37-44
9-4-13
25-24
6-2-5
12-20
3-2-8
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 28 0 29-40
8-4-14
13-24
3-3-7
16-16
5-1-7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 26 0 32-59
7-5-14
15-29
4-2-7
17-30
3-3-7
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 23 0 27-42
6-5-15
13-16
3-4-6
14-26
3-1-9
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 18 0 21-47
4-6-16
14-19
4-3-6
7-28
0-3-10
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 16 0 23-63
4-4-18
14-22
3-2-8
9-41
1-2-10


• Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία: Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.









ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2016-17
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ


ΡΕΠΟΡΤΑΖ



ΝΕΑ / ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΕΝΩΣΕΙΣ

ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ
Ε.Π.Ο.


MISC



MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.

SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM