X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr


Α1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ



Νεότερα αποτελέσματα - 26η αγωνιστική

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ12ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ20ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ12ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ22ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ13ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ22ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ62ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ



Βαθμολογία

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ Ν/Ι/Η ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 63 0 63-20
20-3-3
36-10
11-2-0
27-10
9-1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 61 0 72-29
19-4-3
44-16
10-1-2
28-13
9-3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 47 0 42-31
14-5-7
22-10
8-3-2
20-21
6-2-5
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 46 0 48-30
13-7-6
27-11
8-4-1
21-19
5-3-5
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 38 0 41-36
10-8-8
20-14
7-2-4
21-22
3-6-4
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 35 0 38-41
9-8-9
19-15
7-3-3
19-26
2-5-6
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 35 0 33-43
10-5-11
17-20
4-3-6
16-23
6-2-5
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 34 0 37-36
9-7-10
20-20
4-4-5
17-16
5-3-5
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 34 0 27-27
9-7-10
15-10
5-4-4
12-17
4-3-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 32 0 28-33
9-5-12
20-15
6-3-4
8-18
3-2-8
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 30 0 36-52
9-3-14
23-21
6-2-5
13-31
3-1-9
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 25 0 38-59
7-4-15
22-21
5-2-6
16-38
2-2-9
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 19 0 34-62
5-4-17
24-29
4-3-6
10-33
1-1-11
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 11 0 22-60
3-2-21
10-28
1-0-12
12-32
2-2-9


• Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία: Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.









ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2016-17
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ


ΡΕΠΟΡΤΑΖ



ΝΕΑ / ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΕΝΩΣΕΙΣ

ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ
Ε.Π.Ο.


MISC



MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.

SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM