X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr


Αποκτήστε το στο Google Play


ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ | WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | NEWSLETTER | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




3η φάση
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2η φάση
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 3 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 4 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 1 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 2 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 4 - 2
ΠΑΟΝΕ 0 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 3 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 3 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 4 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3 1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

1η φάση
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0 3 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 4 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 2 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 0 2 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 3 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 4-3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 3 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 5 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 1 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 2 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 2 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΑΟΝΕ 2 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 4 0 ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 4 1 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 2 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 0 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 2 4 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 0 7 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 4 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 2 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ





SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM
Αποκτήστε το στο Google Play
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.