X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr


Αποκτήστε το στο Google Play


ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ | WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | NEWSLETTER | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 2 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 3 0 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ 1 0 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 3 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 1 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 1 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 1 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 3 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 2 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 0 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 2 1 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 0 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 2 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 2 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 0 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2 2 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 2 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 4 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4 2 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 2 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 2 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 2 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 1 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 3 3 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ 3 2 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 0 0 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2 1 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 3 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 2 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 0 2 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4 1 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 5 2 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 1 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 5 0 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 2 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 1 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ






SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM
Αποκτήστε το στο Google Play
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.