1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 7 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 0 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 4 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 3 4 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 5 1 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 4 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 4 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 5 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 7 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ