X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ | WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | NEWSLETTER | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 6 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 4 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 2 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 4 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 2 4 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 4 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 3 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 5 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 2 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 4 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 2 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 3 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 0 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 4 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 5 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 0 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 0 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 0 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 4 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 5 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 1 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 8 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 2 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 6 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ






SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.