ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 0 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 1 4 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 3 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 4 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 4 1 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 5 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 4 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 3 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 3 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 3 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 3 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 6 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 5 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 1 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 1 2 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 3 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 6 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 4 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 3 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 4 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 3 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 3 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 5 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 4 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 1 2 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 5 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 2 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 3 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 1 6 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 6 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 1 3 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 3 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 3 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 1 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 6 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 0 4 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 3 6 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ


Logo ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ     ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

X
ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙΣ:
• ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ | ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ 13617
• ΕΘΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΩΝ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ | ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ 9902
info@insport.gr        Facebook        Youtube
2310.281146       69.74.72.55.55
  
Αποκτήστε το στο Google Play
Produced by © mascot network