X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



Αποκτήστε το στο Google Play


ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ | WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | NEWSLETTER | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 3 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 7 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 3 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 3 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 2 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 3 3 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 4 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 3 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 5 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 4 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 3 3 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 4 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2 3 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 6 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 0 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 6 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 3 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 4 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 3 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 4 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 2 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 3 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 3 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 0 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 3 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 6 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 3 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 0 7 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 2 3 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 4 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 6 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 4 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 7 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 4 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 4 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 3 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ






SITES ΟΜΙΛΟΥ

INPORTAL.TV
ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM


Αποκτήστε το στο Google Play
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.