1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 4 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 4 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 4 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 5 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 3 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 3 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 3 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 3 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 8 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 3 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 3 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 3 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 4 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 0 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 3 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 2 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 3 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 5 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 4 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 4 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 4 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 5 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 5 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 3 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 0 6 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 5 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 0 3 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 3 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 2 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 3 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 0 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 2 5 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 3 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 5 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 6 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 3 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 5 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 2 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 9 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 3 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 6 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 2 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ