X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ | WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | NEWSLETTER | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 2 1 ΑΙΟΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 2 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 2 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΙΟΛΟΣ 1 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 0 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 3 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 3 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 3 ΑΙΟΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 5 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 4 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 2 2 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 3 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΙΟΛΟΣ 2 1 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 3 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 1 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 4 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 1 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 3 0 ΑΙΟΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 3 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 1 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 6 0 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 4 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΙΟΛΟΣ 3 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 1 3 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 0 3 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 4 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 1 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΙΟΛΟΣ 3 5 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 0 3 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 4 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 9 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 1 ΑΙΟΛΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 2 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 2 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 1 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 3 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 1 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 3 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 0 4 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 1 3 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 1 ΑΙΟΛΟΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ 1 3 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 6 2 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6 2 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 3 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 5 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 2 ΑΙΟΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 0 2 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 1 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΑΙΟΛΟΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 8 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 2 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 2 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 0 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 1 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΙΟΛΟΣ 3 3 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 4 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 2 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 5 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 5 1 ΑΙΟΛΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 4 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 0 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 4 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΙΟΛΟΣ 2 2 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 1 0 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 1 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 1 2 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 1 2 ΑΙΟΛΟΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 0 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 4 1 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 1 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 3 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 2 5 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 1 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 4 ΑΙΟΛΟΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 1 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4 0 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 3 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 4 1 ΑΙΟΛΟΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 0 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΙΟΛΟΣ 0 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 6 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 5 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΑΙΟΛΟΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 4 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 1 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 4 4 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΑΙΟΛΟΣ 1 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 4 0 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 1 3 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 3 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΑΙΟΛΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 0 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 6 3 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΙΟΛΟΣ 0 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 5 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 5 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 8 0 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΟΛΟΣ 3 1 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 7 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 6 4 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 5 3 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 0 7 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ






SITES ΟΜΙΛΟΥ

ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.