X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



Αποκτήστε το στο Google Play


ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ | WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | NEWSLETTER | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 4 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 5 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 5 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 2 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 2 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 3 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 4 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 4 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 6 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 2 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 6 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 4 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 6 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 3 4 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 4 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 4 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 4 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 6 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 5 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 3 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 3 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 1 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 2 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 7 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 0 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 4 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 4 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 2 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 3 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 4 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 4 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 5 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 2 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 3 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 6 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 5 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 6 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 6 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 5 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 7 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 1 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 2 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 2 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 3 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 5 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 3 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 3 3 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 5 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 4 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 3 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 4 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 3 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ






SITES ΟΜΙΛΟΥ

INPORTAL.TV
ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM


Αποκτήστε το στο Google Play
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.