X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 
Αποκτήστε το στο Google Play


ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ | WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | NEWSLETTER | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  »  Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 2 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 6 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 2 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 3 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 4 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 0 2 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 0 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 1 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 1 1 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 5 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 4 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 0 1 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 0 3 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 4 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 8 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 1 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 3 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 0 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 0 0 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 2 1 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 1 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 3 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 3 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 2 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 0 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 1 0 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 3 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 3 0 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 1 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 6 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 3 6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 4 1 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 1 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 3 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 0 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 5 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 1 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 0 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 3 3 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 0 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 0 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 1 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 2 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 1 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 0 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 4 2 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 0 5 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 4 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 2 1 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 0 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 1 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 4 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 10 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 2 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 2 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 6 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 0 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 2 5 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 0 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 3 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 6 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 1 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 2 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 2 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 1 6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 2 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 2 1 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 3 2 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 6 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 4 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 1 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 3 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 5 0 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 3 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 0 5 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ






SITES ΟΜΙΛΟΥ

INPORTAL.TV
ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM


Αποκτήστε το στο Google Play
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.