1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 2 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 3 3 ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 5 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0 7 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 5 2 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 7 3 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 0 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 1 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5 4 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 0 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 1 ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0 6 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 3 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 5 0 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 5 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 3 ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ 1 5 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 6 1 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 6 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 5 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 2 0 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 2 ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 3 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2 2 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 8 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 2 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 1 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 3 ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 0 6 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 3 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 1 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 4 3 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 2 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 2 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0 5 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 1 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 7 0 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 4 2 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 3 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 0 3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 4 ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 4 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 4 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 3 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2 2 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 0 2 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 1 3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 5 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 3 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 6 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 0 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 5 0 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 0 3 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 3 ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ 3 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 4 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 7 1 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 0 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 4 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 0 3 ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 2 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 4 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 3 0 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 3 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ 3 4 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 5 0 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 6 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 6 2 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ 1 7 ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ