ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 24-25/10/2020

  • Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας
  • Πριν από 10 ημέρες
  • 339 προβολές
img

ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 24-25/10/2020


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24.10.2020



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 16.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΠΑΟΝ Επιβατών - Μαραθώνας

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 16.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.00



Κανονιέρηδες - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00



Αξιός Ανατολικού - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 16.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Λητής - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Aγίου Βασιλείου - ώρα: 16.00



ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.00



Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 16.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μελιτέας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νίκη Μεσημερίου - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 16.00



Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 16.00



Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 16.00







ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25.10.2020



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)



ΑΕ Ευόσμου – Ελπίς Σαππών

Γήπεδο: Ιωνίας - ώρα: 15.00



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)



Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Γιαννιτσών

Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00



Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας

Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------

Δόξα Πενταλόφου - Καμπανιακός

Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00



Ιωνικός - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 11.00



Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00



Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αετός Βασιλικών - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.00



ΑΟ Καρδίας - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.00



Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.00



Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00



ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00



Ελευθεριακός - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00



Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00



ΑΕ Αμπελοκήπων - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.30



Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αρης Καβαλαρίου - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 11.30



Δόξα Ασσήρου - Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00



Νέστωρ Οσσας - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30



Δόξα Γερακαρούς - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Κρήνης - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 11.00



Μέντεκας Καλαμαριάς - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00



ΑΕ Φαλήρου - Πανόραμα

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00



Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.00



















ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 24 – 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020



Στο πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 25 – 25 Οκτωβρίου 2020 θα προστεθούν και τα παρακάτω ζευγάρια με ομάδες της Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας που θα προκριθούν στη γ’ φάση του 50ου Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων «Σταύρος Ρεπανάς», ύστερα από τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 17 – 18 Οκτωβρίου 2020.

Συγκεκριμένα θα προκύψουν ζευγάρια από τους παρακάτω αγώνες:



6ος ΟΜΙΛΟΣ

Νικητής αγώνα: Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αναγέννηση Καλοχωρίου /

Νικητής αγώνα: Ρουβίκωνας – Θρίαμβος Παρθενίου



Νικητής αγώνα: Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Εθνικός Μετεώρων /

Νικητής αγώνα: Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΜΣ Νικόπολη



7ος ΟΜΙΛΟΣ

Νικητής αγώνα: Δόξα Ελπίδας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου /

Νικητής αγώνα: Οδυσσέας Κορδελιού – Ελπίδες Συκεών



Νικητής αγώνα:Ελλήσποντος Κριθιάς–Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου /

Νικητής αγώνα: Δόξα Περιβολακίου – ΑΟ Θράκης



8ος ΟΜΙΛΟΣ

Νικητής αγώνα: Αετοί Θεσ/κης 2015 – ΑΕ Χαριλάου Αγ. Ελευθέριος /

Νικητής αγώνα: Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Ενωση Συκεών



Αστραπή Νεάπολης /

Νικητής αγώνα: Εθνικός Αστέρας – Ιωάννης Παπάφης



9ος ΟΜΙΛΟΣ

Νικητής αγώνα: Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – Αχιλλέας Περαίας /

Νικητής αγώνα: Φοίνικας Τούμπας – Μαραθώνας Υποδομή 1926



Νικητής αγώνα: Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης /

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης