Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας

ΕΠΣ Μακεδονίας | Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 4-5/12


5/12/2021 19:15:34      190 προβολές

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ : 0 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ : 7 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ : 4 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ : 1 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ : 2 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 0 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 0 - 4
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : -
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ : 2 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 - 4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 0 - 7
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 2 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ : 2 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 1 - 6
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ : 5 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ : 6 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΜΕΛΙΤΕΑΣ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - ΠΑΟΔ : 3 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 3 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ : 4 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ : 2 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ : 4 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 0 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 3 - 5
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ - ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 1 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ : 0 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ : 2 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 - 5
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΠΕΡΑ : 3 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ : 2 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 4 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ : 6 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 - ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 2 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 3 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ : 4 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 0 - 5
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ : 0 - 6
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ : 0 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 5 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 2 - 5
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ : 1 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ : 1 - 5
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011 - ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 2 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 - ΚΑΝΑΡΗΣ : 5 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ : 2 - 4

01.

ΕΠΣ Μακεδονίας | Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΟ Καρδίας 2-0 (Φάσεις)

25/1/2022 01:50:55

02.

ΕΠΣ Μακεδονίας | Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Δόξα Πενταλόφου 1-2 (Φάσεις)

24/1/2022 23:25:23

03.

ΕΠΣ Μακεδονίας | Αναγέννηση Επανομής - Αετός Βασιλικών 1-0 (Φάσεις)

24/1/2022 13:34:43