Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας

ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββάτου 22/1


14/1/2022 19:48:34      154 προβολές

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2022


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
Μπέμπηδες 2000 - ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Μίκρας ΕΠΣΜ - ώρα: 11.30
Γιατρός:

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(7η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2005 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ - ΡΕΠΟ
----------------------------

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ - ΡΕΠΟ
----------------------------

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30
Γιατρός:

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΣ Ουράνιοι - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ - ΡΕΠΟ
----------------------------

Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 09.30
Γιατρός:

Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(2005 και νεότερες)

Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΡΕΠΟ
--------------------------

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2006 και νεότεροι)

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 12.00


Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ - ΡΕΠΟ
----------------------------

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Μακεδονικός - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 11.00
Γιατρός:

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Καμπανιακός - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 09.30
Γιατρός:
Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 09.30
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ (1)
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 11.30
Γιατρός:

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - Μακεδονικός
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1)
Γήπεδο: Μίκρας ΕΠΣΜ ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών - ώρα: 11.30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2007 και νεότεροι)

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΟ Καρδίας - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.30
Γιατρός:
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΕ Φιλύρου - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
Γιατρός:

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) - ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΑΣ Ουράνιοι - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ - ΡΕΠΟ
----------------------------

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ - ΡΕΠΟ
----------------------------
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - ΡΕΠΟ
------------------------------------

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2008 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα: 11.30
Γιατρός:

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30
Γιατρός:

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ - ΡΕΠΟ
----------------------------

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών - ώρα: 09.00
Γιατρός:


Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Πρωταθλητές Πεύκων – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Γήπεδο: ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ - ΡΕΠΟ
----------------------------
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2009 και νεότεροι)

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ - ΡΕΠΟ
----------------------------

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΑΟΚ - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 14.30

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Γιατρός:

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Πρωτέας Ευόσμου - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Γιατρός:



Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - Μακεδονικός
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00
Γιατρός:



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ -ΡΕΠΟ
----------------------------

01.

ΕΠΣ Μακεδονίας | Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΟ Καρδίας 2-0 (Φάσεις)

25/1/2022 01:50:55

02.

ΕΠΣ Μακεδονίας | Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Δόξα Πενταλόφου 1-2 (Φάσεις)

24/1/2022 23:25:23

03.

ΕΠΣ Μακεδονίας | Αναγέννηση Επανομής - Αετός Βασιλικών 1-0 (Φάσεις)

24/1/2022 13:34:43