ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 9-10/9/2023
- 31/8/2023 • 9525 προβολές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09.09.2023
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ιωνικός - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:17.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μαραθώνας - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:17.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:17.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Θρίαμβος Παρθενίου - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Παρθενίου - ώρα:17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΑΕ Πυλαίας - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ορφέας Σουρωτής - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.09.2023
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής – ΑΟ Καβάλας
Γήπεδο:Επανομής - ώρα:16.00
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο:Μηχανιώνας - ώρα:16.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ιάσων Αυγής – Παύλος Μελάς
Γήπεδο:Αυγής - ώρα:17.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα:17.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Ελευθεριακός - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:17.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Δόξα Ασσήρου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Ασσήρου - ώρα:17.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ηρακλής Θερμαϊκού - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:17.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Απόλλων Κ. Σχολαρίου - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Καμπανιακός (Ερασ.) - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο:Μαλγάρων - ώρα:17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΠΑΟΚ (Ερασ.) - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Δόξα Ρετζικίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Πεύκων - ώρα:17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Δόξα Αγίου Παύλου - Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Εθνικός Σοχού - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Σοχού - ώρα:17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Εθνικός Λαγυνών - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Νίκη Ηρακλείου - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Αναγέννηση Αγίου Ιωάννη - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
Κισσός Χορτιάτη - Πανόραμα
Γήπεδο:Χορτιάτη - ώρα:11.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Δόξα Τριλόφου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Τριλόφου - ώρα:17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός: