Image

ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων 15,18 και 19/11/2023

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 15.11.2023

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Ηρακλής Θερμαϊκού - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:14.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:14.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:18.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

----------------------------------------------

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο:ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ ΔΗΜ. ΘΕΡΜΗΣ - ώρα:14.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:14.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΕΠΙΒΑΤΩΝ - Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο:Μηχανιώνας - ώρα:14.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360

Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:14.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ - Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:14.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.11.2023

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ελευθεριακός

Γήπεδο:Κυμίνων - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Αγροτικός Αστέρας - Ιωνικός

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΕ Ευόσμου - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Μαλγάρων - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Ομόνοια Σίνδου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ενωση Συκεών - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Μακεδονικός Λητής - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Λητής - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Πανόραμα - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Αξιός Ανατολικού - Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΕ Αγ.Γεωργίου

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Κρήνης - ΜΠΑ.Μ.

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Αριστοτέλης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νίκη Νεοχωρούδας - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο:Νεοχωρούδας - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β - Νέοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:17.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β - Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ελπίδες Ηλιούπολης - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ - ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Μαρτίου - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - Αστέρια

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.11.2023

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – Αετός Βαρβάρας

Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:15.00

Θερμαϊκός Θέρμης - Πανθρακικός

Γήπεδο:Θέρμης - ώρα:15.00

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – Σειρήνες Γρεβενών

Γήπεδο:ΑΚ ΠΑΟΚ Νέας Μεσήμβριας - ώρα:15.00

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αίαντας Πυλαίας – ΑΠΣ Νεφέλες

Γήπεδο:Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:15.00

Αρης Θεσσαλονίκης - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

------------------------------------------

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Παύλος Μελάς - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

------------------------------------------

Φοίνικας Πολίχνης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΟ Καρδίας - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360

Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Ακρίτες Συκεών - Ηρακλής Θερμαϊκού

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - Μαραθώνας

Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Αχιλλέας Τριανδρίας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Εθνικός Μαλγάρων - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Μαλγάρων - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Εθνικός Μετεώρων - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.

Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Μακεδονικός Γέφυρας - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Γέφυρας - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Δόξα Περιβολακίου - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Περιβολακίου - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Νίκη Ηρακλείου - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Χορτιάτη - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Δόξα Τριλόφου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Τριλόφου - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Νίκη Μεσημερίου - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ

Γήπεδο:Μεσημερίου - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Μέντεκας Καλαμαριάς - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:12.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κανονιέρηδες - ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

Γήπεδο:Κανονιέρηδων - ώρα:11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Ομόνοια Σταυρούπολης - Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:12.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Φίλιππος Ελεούσας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Ελεούσας - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΠΑΟ Κουφαλίων - Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατλας Μενεμένης - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΠΣ Ασκού - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.

Γήπεδο:Ασκού - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Απόλλων Καλαμαριάς - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Φοίνικας Τούμπας - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:13.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Κυψέλη Νεάπολης - ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:13.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Μελιτέας - Προοδευτική

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΣΚΙΟΥΡΟΙ

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ

Γήπεδο:Τριαδίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας - Αθλητική Εκπαίδευση

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:10.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΟ Θράκης - Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Μακεδών Ευόσμου - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:10.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Οδυσσέας Κορδελιού - Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β

Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:10.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ - Μακεδόνες

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Μαραθών Υποδομή 1926 - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:09.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δάφνη Ευαγγελισμού - Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο:Ευαγγελισμού - ώρα:11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ - ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ

Γήπεδο:Βρασνών - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο:Κριθιάς - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ - Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο:Προφήτη - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός: