INSPORT.GR


ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων 9-10/12/2023

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09.12.2023

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΜΣ Νικόπολη - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Ρετζικίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Εθνικός Σοχού - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μακεδονικός Λητής - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - Πανόραμα

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Φίλιππος Ελεούσας - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ΜΠΑ.Μ.

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αστέρας Ραιδεστού - Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕ Κρήνης - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αθλητική Εκπαίδευση - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: FOUL TRAINING CENTER (ΜΑΓΝΗΣΙΑ) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Εθνικός Ευόσμου - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Οδυσσέας Κορδελιού - Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 17.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β - Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ - ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μαραθών Υποδομή 1926 - Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:





ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:



















ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10.12.2023

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)



Νίκη Ευκαρπίας – Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00



Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θύελλα Σαρακηνών (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)

Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.00



Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)



Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΠΣ Νεφέλες

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

------------------------------------------

Παύλος Μελάς - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕ Ευόσμου - Ιωνικός

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ηρακλής Αμπελοκήπων - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ελευθεριακός - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:





Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΟ Καρδίας - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Φοίνικας Πολίχνης - Μαραθώνας

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ηρακλής Θερμαϊκού - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΟ Ξηροκρήνης - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Θρίαμβος Παρθενίου - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕ Αμπελοκήπων - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ομόνοια Σίνδου - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αίας Ευόσμου - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Κεραυνός Κολχικού - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕ Φιλύρου - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αχιλλέας Περαίας - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Εθνικός Πυλαίας - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μέντεκας Καλαμαριάς - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ - Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Δάφνη Ακροποτάμου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΑΠΣ Ασκού

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κυψέλη Νεάπολης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Φοίνικας Τούμπας - Μελιτέας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αστραπή Μεσαίου - Προοδευτική

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ιωάννης Παπάφης - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αριστοτέλης - Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΟ Θράκης - Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ελπίδες Ηλιούπολης - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Πυρσός Θεσσαλονίκης - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μακεδόνες - ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Μαρτίου - ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΣ Αγ. Παύλος - Αστέρια

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 09.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Γερακαρούς - Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ - Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ελλήσποντος Κριθιάς - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:









ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

09.00 - 12.00:



12.30 – 16.00:

INSPORT.GR

Σαπφούς 11
54627, Θεσσαλονίκη
Tel: 2399063184
info@insport.gr
ΝΕΑ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
APPLICATION
Κατεβάστε στο κινητό σας την εφαρμογή μας.

Login


Θα ενεργοποιηθεί την
αγωνιστική περίοδο 2023-24



Θα ενεργοποιηθεί
σύντομα.