INSPORT.GR


ΕΠΣ Μακεδονίας | Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 2-3/12/2023

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 2 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ : 1 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ - ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ : 0 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - Π.ΜΕΛΑΣ : 0 - 1

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ : 0 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ : 1 - 3
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ : 1 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΦΟΙΝΙΞ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 1 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ : 0 - 1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. : 2 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ : 3 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : 3 - 3

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 1 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 0 - 4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ : 1 - 6
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 2 - 1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 2 - 5

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 2 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 2 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ : 4 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ : 2 - 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ. - ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ : 3 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 6 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 3 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ - ΣΚΙΟΥΡΟΙ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΜΠΑ.Μ. : 1 - 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ : 6 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ : 5 - 2

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 1 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 1 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 - 6
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ : 7 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 4 - 1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β - ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β : 1 - 4
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β : 0 - 4
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β : 4 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β - ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 3 - 0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 2 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ - ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ : 9 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ : 5 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ - ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 2 - 0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ : 3 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 : 2 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : 1 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ - ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ : 5 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ - ΑΣΤΕΡΙΑ : 1 - 3

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ : 3 - 4
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ : 4 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ : 3 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ : 0 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ - ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ : 0 - 1

INSPORT.GR

Σαπφούς 11
54627, Θεσσαλονίκη
Tel: 2399063184
info@insport.gr
ΝΕΑ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
APPLICATION
Κατεβάστε στο κινητό σας την εφαρμογή μας.

Login


Θα ενεργοποιηθεί την
αγωνιστική περίοδο 2023-24



Θα ενεργοποιηθεί
σύντομα.