INSPORT.GR


ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 16-17/12/2023

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16.12.2023

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αγροτικός Αστέρας - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

------------------------------------------

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ ΔΗΜ. ΘΕΡΜΗΣ - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μαραθώνας - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Ρετζικίου - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Πανόραμα - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΜΠΑ.Μ. - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:







ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:











































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17.12.2023

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)



Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ Καβάλα

Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00



Αναγέννηση Επανομής – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00



Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)



ΠΑΟΚ – ΑΣ Βόλος 2004

Γήπεδο: ΑΚ ΠΑΟΚ Νέας Μεσήμβριας - ώρα: 15.00



Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)



Αίαντας Πυλαίας – Ροδόπη ‘87

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00



Αρης Θεσσαλονίκης – Δόξα 2016

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00





Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ιάσων Αυγής - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Δόξα Ασσήρου - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ιωνικός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ηρακλής Θερμαϊκού

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Θρίαμβος Παρθενίου - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΣ Νεάπολης - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Εθνικός Μαλγάρων - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Εθνικός Μετεώρων - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΓΣ Ηλιούπολης - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ποντιακός Πολυδενδρίου - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Δόξα Περιβολακίου - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Δόξα Αγ.Παύλου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Νίκη Ηρακλείου - Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:







Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Δόξα Τριλόφου - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Νίκη Μεσημερίου - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αριστοτέλης - ΣΚΙΟΥΡΟΙ

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Κεραυνός Μονοπηγάδου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ατρόμητος Τριαδίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

-----------------------------------------

ΑΕ Μαρτίου - ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος









Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Γερακαρούς - ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ελλήσποντος Μαδύτου - ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ

Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:











ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

10.00 - 12.00:



14.00 – 16.00:

INSPORT.GR

Σαπφούς 11
54627, Θεσσαλονίκη
Tel: 2399063184
info@insport.gr
ΝΕΑ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
APPLICATION
Κατεβάστε στο κινητό σας την εφαρμογή μας.

Login


Θα ενεργοποιηθεί την
αγωνιστική περίοδο 2023-24



Θα ενεργοποιηθεί
σύντομα.