INSPORT.GR


ΕΠΣ Μακεδονίας | Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων 9-10/12/2023

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ Π.ΜΕΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 2 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ - ΙΩΝΙΚΟΣ : 2 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ : 1 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ : 0 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ : 2 - 3

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 2 - 4
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 2 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ : 0 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ : 2 - 3

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. : 3 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 3 - 0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ : 5 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ - ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ : 2 - 1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 3 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 2 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 1 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 4 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ : 4 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ. : 6 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ : 1 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ : 2 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΜΕΛΙΤΕΑΣ : 5 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ : 2 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 5 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ΜΠΑ.Μ. : 2 - 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ : 8 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 4 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 - 9
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 - 0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ : 1 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 1 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ : 0 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 2 - 0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β : 4 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β : 4 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β - ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 0 - 4
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β : 4 - 1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. : 1 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ - ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ : 0 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 0 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 2 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ : 1 - 1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ : 1 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ : 0 - 5
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 - ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ : 2 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 - ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ : 1 - 2

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ : 1 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ : 9 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ : 3 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ : 2 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ - ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ : 0 - 3

INSPORT.GR

Σαπφούς 11
54627, Θεσσαλονίκη
Tel: 2399063184
info@insport.gr
ΝΕΑ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
APPLICATION
Κατεβάστε στο κινητό σας την εφαρμογή μας.

Login


Θα ενεργοποιηθεί την
αγωνιστική περίοδο 2023-24



Θα ενεργοποιηθεί
σύντομα.