INSPORT.GR


ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων 10-11/2/2024

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10.02.2024

Α1 - PLAYOFF(1η αγωνιστική)

--------------------------

ΑΕ Ευόσμου - Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α1 - PLAYOUT(1η αγωνιστική)

--------------------------

Μαραθώνας - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ολυμπιακός Κυμίνων - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Καμπανιακός Ερασ. - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αίας Ευόσμου - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Πανόραμα - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕ Πυλαίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:











Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Αδένδρου - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Αδένδρου «Διαμ.Μασούτης» - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Σταυραετός Ευξεινούπολης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Αξιός Ανατολικού - Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Φίλιππος Ελεούσας - Μαγνησιακός

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΑΕ Αγ.Γεωργίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΠΑΟΚ Σταυρού - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μελιτέας - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΣΚΙΟΥΡΟΙ - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕ Κρήνης - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Μεσήμβριας - Αθλητική Εκπαίδευση ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονία Ευκαρπίας - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ακρίτες Συκεών β ομάδα - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Νέοι Δήμου Παύλου Μελά - ΑΕ Ευόσμου Β

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 18.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ - Ελπίδες Ηλιούπολης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ - Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:





ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:















ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11.02.2024

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (22η αγωνιστική)



Θερμαϊκός Θέρμης – Αρης Πετεινού

Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00



Νίκη Ευκαρπίας – Καβάλα ΑΟ

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00



Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)



Άρης Θεσσαλονίκης – Βέροια Λεϊντις ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Αίαντας Πυλαίας – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00



Α1 - PLAYOFF(1η αγωνιστική)

--------------------------

Ακρίτες Συκεών - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Δόξα Ασσήρου - Ηρακλής Θερμαϊκού

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Παύλος Μελάς - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α1 - PLAYOUT(1η αγωνιστική)

--------------------------

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ιάσων Αυγής - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιωνικός

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΟ Ξηροκρήνης - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.45

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Εθνικός Μετεώρων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Εθνικός Μαλγάρων - ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Νίκη Ηρακλείου - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Δόξα Αγ.Παύλου - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Δόξα Περιβολακίου - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Εθνικός Λαγυνών - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μέντεκας Καλαμαριάς - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Νίκη Μεσημερίου - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Δόξα Τριλόφου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Κισσός Χορτιάτη - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΟ Κουφαλίων - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Εθνικός Αστέρας - Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΠΣ Ασκού - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Προοδευτική - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Κυψέλη Νεάπολης - Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.15

Παρατηρητής: - Γιατρός:





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Κεραυνός Μονοπηγάδου - ΜΠΑ.Μ.

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Θράκης - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ολυμπος Δενδροποτάμου - Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Εσπερος Τερψιθέας - Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μακεδών Ευόσμου - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Φοίνικας Τούμπας Β - ΑΜΣ Νικόπολη Β

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστραπή Νεάπολης - ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



΄Ηφαιστος Θέρμης - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Μακεδόνες

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.45

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. - ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:









Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστέρια - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αγγελοι Φοίνικα - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Γερακαρούς - ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Δάφνη Ευαγγελισμού - ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Εθνικός Προφήτη - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ελλήσποντος Κριθιάς - Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:





ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

09.30 - 13.30:



14.00 – 16.30:

INSPORT.GR

Σαπφούς 11
54627, Θεσσαλονίκη
Tel: 2399063184
info@insport.gr
ΝΕΑ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
APPLICATION
Κατεβάστε στο κινητό σας την εφαρμογή μας.

Login


Θα ενεργοποιηθεί την
αγωνιστική περίοδο 2023-24



Θα ενεργοποιηθεί
σύντομα.