INSPORT.GR


ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων 17-18/2/2024

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17.02.2024

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)



ΑΟ Λέοντες – Δόξα 2016

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00



Α1 - PLAYOFF(2η αγωνιστική)

--------------------------

Αγροτικός Αστέρας - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: ………………………………….- ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α1 - PLAYOUT(2η αγωνιστική)

--------------------------

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Φοίνικας Πολίχνης - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ομόνοια Σίνδου - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 18.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Λητής - Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Δόξα Ρετζικίου - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:









Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κανονιέρηδες - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 3-0 α.α.



Δάφνη Ακροποτάμου - Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ομόνοια Σταυρούπολης - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Φίλιππος Ελεούσας - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΠΑΟΚ Σταυρού - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Κρήνης - ΣΚΙΟΥΡΟΙ

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αστέρας Ραιδεστού - Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αριστοτέλης - ΜΠΑ.Μ.

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Θράκης - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Νίκη Νεοχωρούδας - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Οδυσσέας Κορδελιού - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Εθνικός Ευόσμου - Αθλητική Εκπαίδευση 3-0 α.α.



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Φοίνικας Τούμπας Β - Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΜΣ Νικόπολη Β - Νέοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 18.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕ Ευόσμου Β - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - Αστέρια

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ - Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:





ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18.02.2024

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)



Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Πανθρακικός

Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.00



Νίκη Ευκαρπίας – ΝΠΣ Βέροια

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00



Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)



ΠΑΟΚ – ΑΟ Ρέα

Γήπεδο: ΑΚ ΠΑΟΚ Νέας Μεσήμβριας - ώρα: 15.00



Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)



Μέντεκας Καλαμαριάς – Άρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)



Σκίουροι – Πιερίδες Μούσες

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00



Α1 - PLAYOFF(2η αγωνιστική)

--------------------------

ΑΟ Καρδίας - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕ Ευόσμου - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ελευθεριακός - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ηρακλής Θερμαϊκού - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α1 - PLAYOUT(2η αγωνιστική)

--------------------------

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Μαραθώνας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ιωνικός

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕ Αμπελοκήπων - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Καμπανιακός Ερασ.

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Θρίαμβος Παρθενίου - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΣ Νεάπολης - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Εθνικός Σοχού - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Κεραυνός Κολχικού - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Εθνικός Πυλαίας - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Πανόραμα

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστραπή Δενδροποτάμου - Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μαγνησιακός - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατλας Μενεμένης - ΑΕ Αγ.Γεωργίου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΠΣ Ασκού

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Απόλλων Καλαμαριάς - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ιωάννης Παπάφης - Προοδευτική

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αστραπή Μεσαίου - Μελιτέας

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Φοίνικας Τούμπας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας - Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ελπίδες Ηλιούπολης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ - ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μακεδόνες - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



ΑΕ Μαρτίου - Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Μαραθών Υποδομή 1926 - Αγγελοι Φοίνικα

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.15

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Γερακαρούς - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Εθνικός Προφήτη

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:



Ελλήσποντος Μαδύτου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:





ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

09.30 - 13.30:



14.00 – 16.30:

INSPORT.GR

Σαπφούς 11
54627, Θεσσαλονίκη
Tel: 2399063184
info@insport.gr
ΝΕΑ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
APPLICATION
Κατεβάστε στο κινητό σας την εφαρμογή μας.

Login


Θα ενεργοποιηθεί την
αγωνιστική περίοδο 2023-24



Θα ενεργοποιηθεί
σύντομα.