INSPORT.GR


ΕΠΣ Μακεδονίας | Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 10-11/2/2024

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας

Α1 - PLAYOFF ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ : 0 - 0
Α1 - PLAYOFF ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ - ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ : 3 - 0
Α1 - PLAYOFF ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ : 3 - 0
Α1 - PLAYOFF Π.ΜΕΛΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 2 - 1
Α1 - PLAYOFF ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ : 5 - 0
Α1 - PLAYOUT ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 0 - 1
Α1 - PLAYOUT ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΦΟΙΝΙΞ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 0 - 2
Α1 - PLAYOUT ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ : 1 - 4
Α1 - PLAYOUT ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 2 - 0
Α1 - PLAYOUT ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : 4 - 4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 5 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 1 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ - ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. : 3 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 3 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 3 - 4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ : 1 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 3 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 2 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ - ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 0 - 2


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ : 1 - 1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 0 - 2


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ. - ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ : -


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ : 2 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ - ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ : 4 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 4 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ : 1 - 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ : 0 - 8
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΟΥΡΟΙ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 6 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ - ΜΠΑ.Μ. : 1 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 2 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ : 3 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ : 3 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 3 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β - ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β : 0 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β : 2 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β : 4 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β : 7 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 4 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ : 2 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 2 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ : 2 - 5
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. - ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ : 2 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ : 2 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ : 6 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ - ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ : 1 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : 0 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 : 1 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ : 4 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ : 0 - 5
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ : 0 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ : 2 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ - ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 - 0

INSPORT.GR

Σαπφούς 11
54627, Θεσσαλονίκη
Tel: 2399063184
info@insport.gr
ΝΕΑ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
APPLICATION
Κατεβάστε στο κινητό σας την εφαρμογή μας.

Login


Θα ενεργοποιηθεί την
αγωνιστική περίοδο 2023-24



Θα ενεργοποιηθεί
σύντομα.