X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 
Αποκτήστε το στο Google Play


ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ | WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | NEWSLETTER | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ημαθίας
ΕΠΣ Ημαθίας | Οι διαιτητές των αγώνων 16-17/3
https://www.insport.gr/news.asp?code=7170

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 16.03.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 16.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 16.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 16.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΜΠΕΚΑΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.03.2019


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 16.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ 16.00 Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 16.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 16.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 16.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΚΥΨΕΛΗΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 10.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ




Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΜΕΣΗΣ 10.30 ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - Παλασιδειος Ακαδημια
Διαιτησία: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΤΑΣΙΩΝΑΣ-ΣΑΜΑΡΑΣ

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 10.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ - Φιλιππος Π.Νερων
Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ-ΓΚΟΓΚΟΣ Ν.Α.


---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 17.03.2019 ----




Διαβάστε ακόμα...

FOOTBALL LEAGUE | Η αποβολή του Αήττητου Σπάτων κάνει άνω-κάτω τη βαθμολογία - Στη 2η θέση ο Απόλλων Πόντου

Live Streaming | Μακεδονικός - Αγροτικός Αστέρας

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0 (ρεπορτάζ)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός 2-1 (video)

48ος Τελικός Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Μακεδονίας - «ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ» - «ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ»

ΕΠΣ Μακεδονίας | Στο πλευρό του Ασλανισβίλι ο ΠΑΟΚ Σταυρού

ΕΠΣ Μακεδονίας | Θερμαϊκός Θέρμης - Αχιλλέας Τριανδρίας 4-0 (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Μελιτέας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-4 (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Φοίνικας Πολίχνης - Κεραυνός Κολχικού 3-0 (video)

Με φιλανθρωπικό χρώμα το ντέρμπι Ιάσωνα Αυγής – Εθνικός Σοχού. Επιβάλλεται να βοηθήσουν όλοι.

ΕΠΣ Μακεδονίας | Ομόνοια Σίνδου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 4-3 (video)

Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός 2-1 (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | ΑΟ Καρδίας - Θύελλα Περιστερώνα 1-0 (ρεπορτάζ+video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | ΑE Ευόσμου - Καμπανιακός 1-2 (ρεπορτάζ+video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Ορφέας Σουρωτής - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-3 (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΑΟ Παύλος Μελάς 0-0 (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Ιωνικός - Αίας Ευόσμου 2-1 (ρεπορτάζ)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Θερμαϊκός Θέρμης - Αχιλλέας Τριανδρίας 4-0 (ρεπορτάζ)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Ομόνοια Σινδου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 4-3 (ρεπορτάζ)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Φοίνικας Πολίχνης - Κεραυνός Κολχικού 3-0 (ρεπορτάζ)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ιάσων Αυγής 1-1 (video)

Live Streaming | ΑΕ Ευόσμου - Καμπανιακός

Live Streaming | Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιάσων Αυγής

Live Streaming | ΑΟ Καρδίας - Θύελλα Περιστερώνα

Ο νέος προπονητής της Νίκης Ευκαρπίας

ΕΠΣ Μακεδονίας | Όλοι στο πλευρό του Σοφοκλή Τσουκαλίδη

ΕΠΣ Μακεδονίας | Αχιλλέας Τριανδρίας – Εθνικός Σοχού 1-4 (video)

Οι φάσεις των σοβαρών τραυματισμών παικτών του Παύλου Μελά (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Φοίνικας Πολίχνης – Θερμαϊκός Θέρμης 0-0 (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | ΑΟ Παύλος Μελάς – Ελλήσποντος Μαδύτου 2-1 (video)

Live Streaming | Φοίνικας Πολίχνης Θερμαϊκός Θέρμης

Οι δηλώσεις των προπονητών του Μακεδονικού και του Θερμαϊκού Θέρμης (video)





SITES ΟΜΙΛΟΥ

INPORTAL.TV
ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM


Αποκτήστε το στο Google Play
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.