X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 
Αποκτήστε το στο Google Play


ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ | WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | NEWSLETTER | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ημαθίας
ΕΠΣ Ημαθίας | Οι διαιτητές των αγώνων 16-17/3
https://www.insport.gr/news.asp?code=7170

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 16.03.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 16.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 16.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 16.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΜΠΕΚΑΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.03.2019


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 16.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ 16.00 Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 16.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 16.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 16.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΚΥΨΕΛΗΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 10.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ




Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΜΕΣΗΣ 10.30 ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - Παλασιδειος Ακαδημια
Διαιτησία: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΤΑΣΙΩΝΑΣ-ΣΑΜΑΡΑΣ

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 10.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ - Φιλιππος Π.Νερων
Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ-ΓΚΟΓΚΟΣ Ν.Α.


---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 17.03.2019 ----




Διαβάστε ακόμα...

ΕΠΣ Μακεδονίας | ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 - 3 (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Θερμαϊκός Θέρμης - Καμπανιακός 1-0 (Φάσεις & Γκολ)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Ευόσμου 1-1 (πέν 1-2) Φάσεις

Live Streaming | Θερμαϊκός Θέρμης - Καμπανιακός

ΕΠΣ Μακεδονίας | Το Σάββατο (25/5) ο αγώνας Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Αστραπή Νεάπολης

KARDIA FC | GOLD MEMBERS CLUB (video+photos)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Καμπανιακός - Φοίνικας Πολίχνης 1-0 (Φάσεις)

Live Streaming | Καμπανιακός - Φοίνικας Πολίχνης

ΕΠΣ Μακεδονίας | Χορός Ηρακλή Αμπελοκήπων

ΕΠΣ Μακεδονίας | Αστραπή Δενδροποτάμου - Ιωνικός 2-5

ΕΠΣ Μακεδονίας | Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 2-0

ΕΠΣ Μακεδονίας | ΑΕ Αμπελοκήπων - Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 0-3

ΕΠΣ Μακεδονίας | Νέστωρ 'Οσσας - Ποντιακός Πολυδενδρίου 3-1

ΕΠΣ Μακεδονίας | Νίκη Ηρακλείου - Κεραυνός Αγ.Παύλου 0-2

ΕΠΣ Μακεδονίας | Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης 1-1

ΕΠΣ Μακεδονίας | Θύελλα Περιστερώνας - ΑΕ Ευόσμου 2-3

ΕΠΣ Μακεδονίας | Νίκη Ευκαρπίας - Ν.Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-4

ΕΠΣ Μακεδονίας | Ακρίτες Συκεών - Ελπίδα Τούμπας 1-1

ΕΠΣ Μακεδονίας | ΠΑΕ Τερψιθεάς Παν.Φαν. - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-0

ΕΠΣ Μακεδονίας | Αστέρας Αμπελοκήπων - Κανονιέρηδες 2-1

ΕΠΣ Μακεδονίας | Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Απόλλων Ζαγκλβερίου: 2-2 (φάσεις)

Ολοκληρώθηκε το τουρνουά «Εθελοντισμός και Αθλητισμός» του ΑΟ Καρδίας (photos)

Αγροτικός Αστέρας | Οι εξελίξεις σε θέματα προσώπων και χορηγιών

Τουρνουά Καλοχωρίτικα 2019 από τον Μέγα Αλέξανδρο Καλοχωρίου (photos)

ΕΠΣ Μακεδονίας | ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Ρετζικίου 1-2 (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Ιωνικός - Μακεδονικός Γέφυρας 1-0 (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Καμπανιακός - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0 (video)

Οι παρακάμερα και οι συνεντεύξεις του αγώνα - φιέστα του Παύλου Μελά με τον Κεραυνό Ωραιοκάστρου (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Αστέρας Ραιδεστού - Ορφέας Σουρωτής 3-3 (video)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς | Ξανά στην Α1 - Δηλώσεις μετά τον αγώνα με τον ΠΑΟΝΕ

ΕΠΣ Μακεδονίας | Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟΝΕ 3-0 (φάσεις)

ΕΠΣ Μακεδονίας | ΑΟ Παύλος Μελάς - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-1 (video+photos)





SITES ΟΜΙΛΟΥ

INPORTAL.TV
ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM


Αποκτήστε το στο Google Play
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.