X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 
Αποκτήστε το στο Google Play


ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ | WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | NEWSLETTER | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας
ΕΠΣ Μακεδονίας | Οι τελικοί των πρωταθλημάτων υποδομών - Ολόκληρο το πρόγραμμα (18-19/5)
https://www.insport.gr/news.asp?code=7725

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΪΟΥ 2019

Κ. 16 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (4η αγωνιστική)
-----------------------
Μέντεκας Καλαμαριάς - Μπόκα Ακάντεμη Αγχιάλου
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 13.30

Αγροτικός Αστέρας - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 12.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ . 14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)


K14 (2005)(20η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-----------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΠΑΟΚ
Γήπεδο : ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Κ. 13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)


ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 - ΑΣ ΑΡΗΣ (2006)
Γήπεδο: ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006)
Γήπεδο: PLANET FC - ώρα: 09.30

Κ. 12 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΑΓΩΝΕΣ)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1)
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 13.00

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 14.15




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 & ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 2019

ΤΕΛΙΚΟΣ Κ.17 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019

ΑΣ. ΑΡΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΧΟΡΤΟ) ώρα: 19.00
Α΄ Βοήθειες : ΦΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Κ.17 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΧΟΡΤΟ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ Κ.16 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΧΟΡΤΟ) ώρα: 16.45
Α΄ Βοήθειες : ΦΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Κ.16 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΧΟΡΤΟ) ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ Κ.15 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019

ΠΑΟΚ Η ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΧΟΡΤΟ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Κ.15 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ Η ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ Κ.14 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΧΟΡΤΟ) ώρα: 19.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Κ.14 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ




Διαβάστε ακόμα...

ΕΠΣ Μακεδονίας | ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 - 3 (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Θερμαϊκός Θέρμης - Καμπανιακός 1-0 (Φάσεις & Γκολ)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Ευόσμου 1-1 (πέν 1-2) Φάσεις

Live Streaming | Θερμαϊκός Θέρμης - Καμπανιακός

ΕΠΣ Μακεδονίας | Το Σάββατο (25/5) ο αγώνας Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Αστραπή Νεάπολης

KARDIA FC | GOLD MEMBERS CLUB (video+photos)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Καμπανιακός - Φοίνικας Πολίχνης 1-0 (Φάσεις)

Live Streaming | Καμπανιακός - Φοίνικας Πολίχνης

ΕΠΣ Μακεδονίας | Χορός Ηρακλή Αμπελοκήπων

ΕΠΣ Μακεδονίας | Αστραπή Δενδροποτάμου - Ιωνικός 2-5

ΕΠΣ Μακεδονίας | Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 2-0

ΕΠΣ Μακεδονίας | ΑΕ Αμπελοκήπων - Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 0-3

ΕΠΣ Μακεδονίας | Νέστωρ 'Οσσας - Ποντιακός Πολυδενδρίου 3-1

ΕΠΣ Μακεδονίας | Νίκη Ηρακλείου - Κεραυνός Αγ.Παύλου 0-2

ΕΠΣ Μακεδονίας | Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης 1-1

ΕΠΣ Μακεδονίας | Θύελλα Περιστερώνας - ΑΕ Ευόσμου 2-3

ΕΠΣ Μακεδονίας | Νίκη Ευκαρπίας - Ν.Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-4

ΕΠΣ Μακεδονίας | Ακρίτες Συκεών - Ελπίδα Τούμπας 1-1

ΕΠΣ Μακεδονίας | ΠΑΕ Τερψιθεάς Παν.Φαν. - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-0

ΕΠΣ Μακεδονίας | Αστέρας Αμπελοκήπων - Κανονιέρηδες 2-1

ΕΠΣ Μακεδονίας | Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου - Απόλλων Ζαγκλβερίου: 2-2 (φάσεις)

Ολοκληρώθηκε το τουρνουά «Εθελοντισμός και Αθλητισμός» του ΑΟ Καρδίας (photos)

Αγροτικός Αστέρας | Οι εξελίξεις σε θέματα προσώπων και χορηγιών

Τουρνουά Καλοχωρίτικα 2019 από τον Μέγα Αλέξανδρο Καλοχωρίου (photos)

ΕΠΣ Μακεδονίας | ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Ρετζικίου 1-2 (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Ιωνικός - Μακεδονικός Γέφυρας 1-0 (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Καμπανιακός - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0 (video)

Οι παρακάμερα και οι συνεντεύξεις του αγώνα - φιέστα του Παύλου Μελά με τον Κεραυνό Ωραιοκάστρου (video)

ΕΠΣ Μακεδονίας | Αστέρας Ραιδεστού - Ορφέας Σουρωτής 3-3 (video)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς | Ξανά στην Α1 - Δηλώσεις μετά τον αγώνα με τον ΠΑΟΝΕ

ΕΠΣ Μακεδονίας | Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟΝΕ 3-0 (φάσεις)

ΕΠΣ Μακεδονίας | ΑΟ Παύλος Μελάς - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-1 (video+photos)





SITES ΟΜΙΛΟΥ

INPORTAL.TV
ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM


Αποκτήστε το στο Google Play
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.