X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

MASCOT NETWORK

ΣΑΠΦΟΥΣ 11, 54627 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310281146

email: info@insport.gr



Αποκτήστε το στο Google Play


ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ | WEB TV | ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΧΑΡΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΝ | NEWSLETTER | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ



Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας
ΕΠΣ Μακεδονίας | Νέο πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 18-19/5
https://www.insport.gr/news.asp?code=7729

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.05.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OUT (1η αγωνιστική - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
----------------------------------------
Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Μακεδονικός Γέφυρας - Αξιός Ανατολικού 3-0 α.α.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Νίκη Μεσημερίου - Νίκη Κερασιάς 3-0 α.α.

Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 3-0 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Ορφέας Αγ. Τριάδας
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Μαρτίου - Κανάρης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία




ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Δουβλέκης, Ναζίρης, Παπαδόπουλος Γ., Συμεωνίδης.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:Κωστόπουλος, Λάλλας Κ., Πουλιάσης, Τσαμαντουρίδης.

























ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.05.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OFF (3η αγωνιστική)
----------------------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης - Καμπανιακός
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Φοίνικας Πολίχνης - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OUT (1η αγωνιστική - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
----------------------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Κανονιέρηδες - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Μακεδονικός Ασκού - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΠΑΟΝ Επιβατών - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός Ιωνίας
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Εθνικός Λαγυνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Αρης Ξηροποτάμου - ΑΕ Αγ. Γεωργίου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Προοδευτική - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης - Αίολος
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Αχιλλέας Περαίας - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος





ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δεμερτζής, Δρόσος, Κόλτσος, Καφαδάρης, Χατζόπουλος.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
11.00 – 12.00: Μπάνης, Ριζνιοτόπουλος

17.00 – 18.00: Ζησόπουλος, Γκόγκος, Σαριδάκης, Κεχαγιά Δ.




Διαβάστε ακόμα...

ΑΟ Καρδίας | Ενίσχυση από την Κ17 του ΠΑΟΚ με Κιουρτσίδη

Εθνικός Μαλγάρων | Ενίσχυση στο κέντρο με Σεμερτζίδη

Από τον ΑΟ Καρδίας στη Σλάβια Σόφιας

Αχιλλέας Περαίας | Ανανεώσεις με τρεις ποδοσφαιριστές

Ομόνοια Σίνδου | Επιστρέφει στον πάγκο ο Λάμπρος Ανδριόπουλος

Δόξα Ελπίδας | Στην ομάδα ο Νίκος Καλανίδης

Μέσα στον Αύγουστο θα είναι έτοιμο το γήπεδο της Ευκαρπίας

Αγροτικός Αστέρας | Δύο σημαντικές προσθήκες με Ράπτη και Καρακώστα

Αγροτικός Αστέρας | Το «team» των τεχνικών διευθυντών της ομάδας

ΑΕ Ευόσμου | Τα φιλικά προετοιμασίας

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου | Νέος προπονητής ο Δημήτρης Γαλανός

Αγροτικός Αστέρας | Ανανέωσε ο Θάνος Αθανασιάδης

Φοίνικα Πολίχνης | Την τεχνική ηγεσία ανέλαβε ο Νικηφόρος Κάκογλου.

Νίκη Μεσημερίου | Ενίσχυση στη μεσαία γραμμή με Σερμπίνη

ΓΣ Ηλιούπολης | Νέος προπονητής ο Γιώργος Μήτσας

Κατακαημένο ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο

ΑΕ Ευόσμου | Αλλαγή πόστου για τον Παντελή Πωγωνίδη

ΑΟ Παύλος Μελάς | Επιστροφή Πλίκα

Ομόνοια Σίνδου | Έναρξη προετοιμασίας και φιλικά

Santos Πανοράματος | Και ο Δάμι στην Ολλανδία

ΑΕ Ευόσμου | Στο δυναμικό της ομάδας ο 19χρονος Ζλατίντσης

ΑΕ Ευόσμου | Ποιοι ήρΘαν, ποιοι έμειναν και ποιοι αποχώρησαν

ΠΑΟΚ | Ο νέος προπονητής της γυναικείας ομάδας

Οδυσσέας Κορδελιού | Ο Βασίλης Κοντοθεοδώρου νέος προπονητής της ομάδας

Santos Πανοράματος | Ο Θωμάς Δούρος για προπονήσεις στην Ολλανδία

ΑΠΕ Λαγκαδά | Το νέο διοικητικό συμβούλιο και ο προπονητής της ομάδας

Αγροτικός Αστέρας | Ο Τσαλουκίδης άμεσος συνεργάτης του Τσουκλίδη

Ποσειδώνας Μηχανιώνας | Τρεις ακόμα προσθήκες στην ομάδα

Νίκη Ευκαρπίας | Προπονητής τερματοφυλάκων ο Μπάμπης Εμμανουηλίδης

Μαγνησιακός | Ανανεώσεις συνεργασιών στα τμήματα υποδομών

Αγροτικός Αστέρας | Απέκτησε Μακραντώνη και Ουρδούδη από Ιάσωνα Αυγής

Μακεδονικός | Καθήκοντα γενικού Αρχηγού στον Παύλο Δήμου





SITES ΟΜΙΛΟΥ

INPORTAL.TV
ORASI.TV
GOOGLEPAGES.GR
MASCOTNET.COM


Αποκτήστε το στο Google Play
MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.