INSPORT.GR


ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
Γ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΕΣ Β ΑΓ ΓΚ
1. ΚΑΒΑΛΑ 64 23 66-9
2. ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟ 57 23 51-11
3. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 52 23 43-12
4. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗ 42 23 31-22
5. ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 39 23 39-22
6. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙ 39 23 36-19
7. ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑ 39 23 34-34
8. ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 36 23 26-24
9. ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ 36 23 28-28
10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜ 31 23 29-26
11. ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 26 23 27-29
12. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 25 23 32-27
13. ΒΕΡΟΙΑ 22 23 20-42
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝ 17 23 13-39
15. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟ 15 23 17-49
16. ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 14 23 15-58
17. Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙ 12 23 10-34
18. ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 12 23 13-45

ΑΝΟΔΟΣ         PLAYOUT         ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ        
• Η ομάδα ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ έχει -1 βαθμούς από ποινές


Νεότερα αποτελέσματα - 23η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ01ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ02ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ30ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ20ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ12ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ61ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ00ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΚΑΒΑΛΑ31ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ11ΒΕΡΟΙΑ


Επόμενη - 24η αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ - ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ - ΚΑΒΑΛΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1 2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 1 ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 0 1 ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 1 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ 0 2 ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ 2 1 ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 0 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ 0 1 ΚΑΒΑΛΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 2 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 5 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 2 1 ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 0 1 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ 1 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΚΑΒΑΛΑ 5 0 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 2 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 4 0 ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 0 0 ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ 2 2 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 2 2 ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ 0 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 0 1 ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 3 0 ΒΕΡΟΙΑ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 0 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 0 5 ΚΑΒΑΛΑ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 4 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ 1 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ 2 3 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 0 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 0 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΕΡΟΙΑ 1 3 ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΒΑΛΑ 3 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 0 1 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 1 0 ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1 4 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 0 0 ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 0 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 3 0 ΒΕΡΟΙΑ
ΚΑΒΑΛΑ 4 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ 1 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ 3 0 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 2 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 0 2 ΚΑΒΑΛΑ
ΒΕΡΟΙΑ 2 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 2 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 0 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 4 1 ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 3 0 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΚΑΒΑΛΑ 5 1 ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ 0 2 ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 4 2 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ 2 2 ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 0 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ 0 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ 2 3 ΚΑΒΑΛΑ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 0 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 3 0 ΒΕΡΟΙΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 0 1 ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 1 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 1 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ
ΚΑΒΑΛΑ 0 0 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ
ΒΕΡΟΙΑ 0 1 ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 0 0 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 1 ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 1 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 0 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 0 1 ΚΑΒΑΛΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ 0 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 5 0 ΒΕΡΟΙΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ 1 4 ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ 0 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 3 2 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 0 5 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 2 0 ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
ΚΑΒΑΛΑ 3 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 7 0 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΒΕΡΟΙΑ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 0 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 1 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 1 1 ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΚΑΒΑΛΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 1 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 4 1 ΒΕΡΟΙΑ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 0 ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 1 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ 1 1 ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 1 1 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 1 0 ΚΑΒΑΛΑ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΒΕΡΟΙΑ 0 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 1 0 ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 2 0 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 2 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ 1 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ 0 2 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΚΑΒΑΛΑ 6 1 ΒΕΡΟΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 1 1 ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 4 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 1 2 ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 0 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 2 ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 3 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 0 0 ΒΕΡΟΙΑ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 0 2 ΚΑΒΑΛΑ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 2 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 0 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ 1 0 ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ 0 3 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 4 0 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ 0 5 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 3 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΒΕΡΟΙΑ 2 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 2 ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΑΒΑΛΑ 2 0 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 1 2 ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 0 4 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 6 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 4 0 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 2 2 ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 3 0 ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ 0 3 ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 2 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ 0 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 3 0 ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 3 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 3 2 ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ 3 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 2 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΚΑΒΑΛΑ 4 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 0 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 0 1 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ 2 0 ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ 0 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 3 0 ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ 0 3 ΒΕΡΟΙΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 7 ΚΑΒΑΛΑ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 0 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 0 2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 3 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 0 2 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 0 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΒΕΡΟΙΑ 2 0 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΒΑΛΑ 1 0 ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 0 2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 3 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 1 1 ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ 0 3 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 4 1 ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 1 ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 1 0 ΒΕΡΟΙΑ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 0 2 ΚΑΒΑΛΑ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 1 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ 0 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 4 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 0 ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 0 2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ 1 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 1 ΚΑΒΑΛΑ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 0 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 0 2 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 3 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 0 ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 1 2 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 6 1 ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 0 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΚΑΒΑΛΑ 3 1 ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 1 ΒΕΡΟΙΑ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΒΕΡΟΙΑ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ
ΚΑΒΑΛΑ ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΒΕΡΟΙΑ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΒΕΡΟΙΑ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΚΑΒΑΛΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ
ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΒΕΡΟΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΚΑΒΑΛΑ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
ΒΕΡΟΙΑ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΒΑΛΑ Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΒΕΡΟΙΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ

31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

32η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΕΡΟΙΑ Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΚΑΒΑΛΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ

33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΒΕΡΟΙΑ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ

34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΒΕΡΟΙΑ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ
ΚΑΒΑΛΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

INSPORT.GR

Σαπφούς 11
54627, Θεσσαλονίκη
Tel: 2399063184
info@insport.gr
ΝΕΑ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
APPLICATION
Κατεβάστε στο κινητό σας την εφαρμογή μας.

Login


Θα ενεργοποιηθεί την
αγωνιστική περίοδο 2023-24



Θα ενεργοποιηθεί
σύντομα.