INSPORT.GR


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΕΣ Β ΑΓ ΓΚ
1. ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑ 41 17 44-21
2. ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 38 17 41-16
3. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 29 17 48-32
4. ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. 29 17 34-19
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝ 29 17 38-29
6. ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 29 17 27-25
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩ 29 16 24-23
8. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑ 26 17 22-19
9. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑ 23 17 29-30
10. ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19 17 25-38
11. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 16 16 34-44
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚ 16 17 28-45
13. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑ 15 17 26-38
14. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩ 10 17 17-45
15. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦ 9 16 16-29

PLAYOFF         PLAYOUT         ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ        


Νεότερα αποτελέσματα - 18η αγωνιστική
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ30ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ02ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ11ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ10ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.41ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ35ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ30ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.


Επόμενη - 19η αγωνιστική
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ - ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 3 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 1 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ 0 1 ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. 1 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ 1 4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. 5 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 3 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. 1 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 3 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 0 3 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ 0 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. 2 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ 2 1 ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ 1 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. 0 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ 1 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 4 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 2 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ 6 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. 3 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. 0 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. 2 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ 3 4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ 2 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. 2 5 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 3 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ 2 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 7 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 5 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ 2 1 ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. 3 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 6 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. 5 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ 6 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ 0 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. 2 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ 2 4 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 3 0 ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 4 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. 0 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 4 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. 5 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ 2 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ 3 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. 0 2 ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 1 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ 0 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 3 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. 0 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ 3 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. 0 1 ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ 1 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. 3 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 1 ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ 3 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 3 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 4 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 6 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ 0 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ 3 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 3 ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 4 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ 1 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 3 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 5 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. 1 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ 2 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ 0 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 4 4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 5 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 3 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 1 ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. 2 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ 3 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 3 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ 1 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. 4 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 3 5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.

INSPORT.GR

Σαπφούς 11
54627, Θεσσαλονίκη
Tel: 2399063184
info@insport.gr
ΝΕΑ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
APPLICATION
Κατεβάστε στο κινητό σας την εφαρμογή μας.

Login


Θα ενεργοποιηθεί την
αγωνιστική περίοδο 2023-24



Θα ενεργοποιηθεί
σύντομα.